Tento rok vás budeme zabávať a vzdelávať počas dvoch víkendov 1.-4.7. a 9.-10.7.2022 a to na siedmich rozprávkových miestach:

1.7. Liptovský Mikuláš, 1.-3.7. Liptovský Ján a Jánska dolina, 4.7. Maladinovo pri Tatralandii, 9.7. Jasná (Záhradky), 10.7. Hrabovská dolina (Ružomberok), 10.7. Liptovský Hrádok, 10.7. OC STOP SHOP Liptovský Mikuláš.

Chystáme narodeninovú oslavu ako sa patrí! Na čo sa môžete tešiť? 5. výročie festivalu prídu s nami osláviť: Spievankovo, Paci Pac, Sranda Banda, Sníček Hugo, Kúzelník Talostan, Tárajko a Popletajka, Maliny Jam, Teáter Komika, Thomas Puskailer s Eco Žúr Tour a 12 bábkových divadiel s najkrajšími slovenskými a svetovými rozprávkami. Tešíme sa na vás.

Vstup (ako tradične) zadarmo!

Podľa dní

PIATOK 1. 7. 2022

LIPTOVSKÝ JÁN

AMFITEÁTER LIPTOVSKÝ JÁN
09:20 Teáter Komika – Zábavná klauniáda
10:00 Divadelný svet – Ďuro Truľo
10:45 Animácie a súťaže pre deti
11:30 Divadelný svet – Edo Drewo

HOTEL LIPTOVSKÝ DVOR
10:30 Divadelná spoločnosť – Šašo a strašidlá
11:15 Teáter Komika – Klauniáda v priestore
11:45 STU – Hókusy pokusy pre malých
12:15 Súťaže o ceny
13:30 Divadelná spoločnosť – Luciin príbeh
14:15 Hýbeme sa v prírode – Detská škola hip hopu
14:45 STU – Hókusy pokusy pre malých

HOTEL SOREA ĎUMBIER
11:00 Animácie a workshopy v prírode
11:30 Divadlo zo šuflíka – Janko a Marienka
12:15 Teáter Komika – Klauniáda v priestore
12:45 Kazizúbkovia v akcii – Interaktívne divadlo
13:15 Súťaže o ceny
13:45 Tárajko a Popletajka – Z rozprávky do rozprávky
14:45 Monika Olšovská – Dog Dancing
15:15 Divadlo zo šuflíka – Zlatá rybka

HOTEL ALEXANDRA
11:30 Šport, zábava a súťaže o ceny – Manner a partneri
13:00 Divadlo na rázcestí – Bubácka rozprávka
13:45 STU – Robotika, fyzika a formula Green Teamu
14:15 Teáter Komika – Veselá klauniáda
14:45 Šport, zábava a súťaže o ceny – Manner a partneri
14:30 Thomas Puskailer – Eco Žúr Tour – hudobný koncert
15:15 Teáter Komika – Klauniáda v priestore
15:45 Súťaže a zábava v Manner zóne
16:15 STU – Robotika, fyzika a formula Green Teamu
16:30 Divadlo na rázcestí – Dve rozprávky na brušku


LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

NÁMESTIE OSLOBODITEĽOV
14:40 FS Cindruška – Vystúpenie detských folklórnych tancov
15:00 Dvor zázrakov – 12 mesiačikov
15:45 Oficiálne otvorenie rozprávkovej krajiny Za 7 horami
16:00 Sauna Master Show
16:20 Tárajko a Popletajka – Z rozprávky do rozprávky
17:00 STU – Hókusy pokusy pre malých alchymistov
17:40 Súťaže s Dedom Mirom o ceny
18:15 Dvor zázrakov – O troch grošoch

SOBOTA 2. 7. 2022

LIPTOVSKÝ JÁN

AMFITEÁTER LIPTOVSKÝ JÁN
9:30 Dedo Miro a klauni z Teáter Komika
10:00 Divadlo Zo šuflíka – Pinokio
10:45 Rozprávky z flašinetu
11:15 Súťaže pre deti
11:30 Divadlo Zo šuflíka – Klauniáda

HOTEL SOREA ĎUMBIER
10:30 Dvor zázrakov – O troch grošoch
11:15 Teáter Komika – Veselá klaluniáda
11:45 Perla Mareena – Tajomstvá oceánov s morskou vílou
12:00 Krst rozprávkovej knihy Za 7 horami
12:20 Spievankovo – Naj hity – koncert
13:50 Freeze Dance – Tanečné vystúpenie hip hop
14:10 Kazizúbkovia v akcii – Interaktívne divadlo
14:40 Perla Mareena – Tajomstvá oceánov s morskou vílou
15:00 Dvor zázrakov – O múdrej princeznej

HOTEL LIPTOVSKÝ DVOR
11:00 Dedo Miro a hókusy pokusy pre malých s STU
11:30 Divadelná spoločnosť – Kráľov príbeh
12:15 Rozprávky z flašinetu
12:45 STU – Hókusy pokusy pre malých
13:15 Teáter Komika – Veselá klaluniáda
13:45 Detská škola hip hopu
14:15 Pohybové aktivity a súťaže pre deti s Kids Fun Academy
14:45 STU – Hókusy pokusy pre malých
15:15 Divadelná spoločnosť – Šašo a strašidlá

HOTEL ALEXANDRA
11:30 Súťaže a zábava v Manner zóne
12:15 STU – Robotika, fyzika a formula Green Teamu
13:00 Mici a Mňau – V lese
13:45 Súťaže a zábava v Manner zóne
14:15 Kúzelník Wolf – Interaktívna šou
15:00 STU – Robotika, fyzika a formula Green teamu
15:30 Súťaže a zábava v Manner zóne
16:00 Sranda Banda – Bruchomluvecká komediálna šou
16:40 STU – Robotika, fyzika a formula Green Teamu
17:00 Mici a Mňau – Safari

NEDEĽA 3. 7. 2022

LIPTOVSKÝ JÁN

AMFITEÁTER LIPTOVSKÝ JÁN
09:40 Rozprávky z flašinetu
10:00 Mici a Mňau – Doprava či doľava
10:45 Teáter Komika – Veselá klauniáda
11:30 Mici a Mňau – Orchestrión

HOTEL LIPTOVSKÝ DVOR
10:30 Divadlo Concordia – O zlej princeznej
11:15 STU – Hókusy pokusy pre malých
11:45 Teáter Komika – Veselá klauniáda
12:15 Finančná olympiáda
12:45 STU – Hókusy pokusy pre malých
13:15 Pohybové aktivity a súťaže pre deti s Kids Fun Academy
13:45 Divadlo Concordia – Huncút Gašpar
14:30 Detská škola hip hopu
15:00 STU – Hókusy pokusy pre malých

HOTEL SOREA ĎUMBIER
10:45 Dedo Miro a morská víla Perla Mareena
11:15 Divadlo UŽ – Nebojsa
12:00 Sníček Hugo – Hudobné vystúpenie
12:30 Kazizúbkovia v akcii – Interaktívne divadlo
13:00 Talostan – Kúzla a balóniky
13:45 Teáter Komika – Veselá klauniáda
14:15 Divadlo UŽ – Popletená rozprávka
15:00 Perla Mareena – Tajomstvá oceánov s morskou vílou
15:30 Paci Pac – Koncert

HOTEL ALEXANDRA
11:30 Manner zóna – Súťaže a zábava pre deti
12:30 STU – Robotika, fyzika a formula Green Teamu
13:00 Divadlo Portál – Čáry máry
13:45 Sníček Hugo – Hudobné vystúpenie
14:15 STU – Robotika, fyzika a formula Green Teamu
14:45 Kúzelník Talostan – Kúzla a bublinky
15:45 Teáter Komika – Veselá klauniáda
16:20 Divadlo portál – Perníková chalúpka

PONDELOK 4. 7. 2022

MALADINOVO PRI TATRALANDII

13:45 Freeze Dance Group – Hip hop vystúpenie
14:15 Divadlo UŽ – Popletená rozprávka
15:00 Súťaže pre deti s dedom Mirom o ceny
15:40 Teáter Komika – Klauniáda a zábava s komikmi
16:20 Maliny Jam – Detský hudobný koncert
17:10 Monika Olšovská – Dog Dancing
17:45 Divadlo UŽ – Laktibrada

SOBOTA 9. 7. 2022

JASNÁ (ZÁHRADKY)

10:30 Teáter Komika – Klauniáda
10:45 Kúzelník Wolf – Netradičná kúzelnícka šou
11:30 Divadlo Na hojdačke – Kedy stromy spievajú
12:15 Sauna Master Show
12:30 Teáter Komika – Klauniáda a zábava s komikmi
13:00 Sranda Banda – Bruchomluvecká komediálna šou
13:40 Roman a parťák – Pohybové aktivity a vtipné tance s deťmi
14:10 Divadlo Na hojdačke – Sofia z predmestia

NEDEĽA 10. 7. 2022

HRABOVSKÁ DOLINA (RUŽOMBEROK)

13:45 Sníček Hugo 1. časť – Hudobno-tanečné vystúpenie
14:15 Divadlo Lienka – Kocúr v čižmách
15:00 Súťaže pre deti s Dedom Mirom o ceny
15:40 Michal Barbier – Akrobatické vystúpenie a workshop majstra sveta vo fitness
16:20 Sníček Hugo 2. časť – Hudobno-tanečné vystúpenie
16:50 Maco Hrabovský baví deti
17:20 Divadlo Lienka – O pyšnej Dorotke

LIPTOVSKÝ HRÁDOK (POD SKALKOU)

13:15 Talostan – Kúzla a balóniky
14:15 Sauna Master šou
14:45 Divadlo Portál – Červená čiapočka
15:30 FS Cindruška – Vystúpenie detského folklórneho súboru
16:00 Teáter Komika – Klauniáda a zábava s komikmi
16:30 Súťaže pre deti s dedom Mirom o ceny
17:00 Tárajko a Popletajka – Kúzelný strom
17:45 Monika Olšovská – Tanec vicemajsterky sveta so psíkmi
18:10 Divadlo Portál – Pyšná princezná

OC STOP SHOP LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

14:30 Teáter Komika zabáva – Klauni bavia deti
15:00 Divadlo Pod balkónom – Janko Hraško
15:45 Kúzelník Talostan – Kúzla a bublinky
16:30 Divadlo Pod balkónom – Dráčik Hapčí

Podľa divadiel

Divadelná spoločnosť

DátumČasMiestoPredstavenie
1.7.10:30L.Ján – L.dvorŠašo a strašidlá
1.7.13:30L.Ján – L.dvorLuciin príbeh
2.7.11:30L.Ján – L.dvorKráľov príbeh
2.7.15:15L.Ján – L.dvorŠašo a strašidlá

Divadelný svet

DátumČasMiestoPredstavenie
1.7.10:00L.Ján – AmfiteáterĎuro Truľo
1.7.11:30L.Ján – AmfiteáterEdo Drewo

Divadlo Concordia

DátumČasMiestoPredstavenie
3.7.10:30L.Ján – L.dvorO zlej princeznej
3.7.13:45L.Ján – L.dvorHuncút Gašpar

Divadlo Lienka

DátumČasMiestoPredstavenie
10.7.14:15Hrabovská dolina RKKocúr v čižmách
10.7.17:20Hrabovská dolina RKO pyšnej Dorotke

Divadlo Na hojdačke

DátumČasMiestoPredstavenie
9.7.11:30Jasná (Záhradky)Kedy stromy spievajú
9.7.14:10Jasná (Záhradky)Sofia z predmestia

Divadlo Na rázcestí

DátumČasMiestoPredstavenie
1.7.13:00L.Ján – AlexandraBubácka rozprávka
1.7.16:30L.Ján – AlexandraDve rozprávky na brušku

Divadlo Pod balkónom

DátumČasMiestoPredstavenie
10.7.15:00STOP SHOP LMJanko Hraško
10.7.16:30STOP SHOP LMDráčik Hapčí

Divadlo Portál

DátumČasMiestoPredstavenie
3.7.13:00L.Ján – AlexandraČáry máry
3.7.16:20L.Ján – AlexandraPerníková chalúpka
10.7.14:45L.Hrádok – Pod SkalkouČervená čiapočka
10.7.18:10L.Hrádok – Pod SkalkouPyšná princezná

Divadlo UŽ

DátumČasMiestoPredstavenie
3.7.11:15L.Ján – Sorea ĎumbierNebojsa
3.7.14:15L.Ján – Sorea ĎumbierPopletená rozprávka
4.7.14:15MaladinovoPopletená rozprávka
4.7.17:45MaladinovoLaktibrada

Divadlo zo šuflíka

DátumČasMiestoPredstavenie
1.7.11:30L.Ján – Sorea ĎumbierJanko a Marienka
1.7.15:15L.Ján – Sorea ĎumbierZlatá rybka
2.7.10:00L.Ján – AmfiteáterPinokio
2.7.11:30L.Ján – AmfiteáterKlauniáda

Dvor zázrakov

DátumČasMiestoPredstavenie
1.7.15:00L.Mikuláš – Nám.osloboditeľov12 mesiačikov
1.7.18:15L.Mikuláš – Nám.osloboditeľovO troch grošoch
2.7.10:30L.Ján – Sorea ĎumbierO troch grošoch
2.7.15:00L.Ján – Sorea ĎumbierO múdrej princeznej

Mici a Mňau

DátumČasMiestoPredstavenie
2.7.13:00L.Ján – AlexandraV lese
2.7.17:00L.Ján – AlexandraSafari
3.7.10:00L.Ján – AmfiteáterDoprava či doľava
3.7.11:30L.Ján – AmfiteáterOrchestrión