Gastro

Liptov sa dlhodobo prezentuje ako región so skvelou gastronómiou, ktorú možno objavovať aj na našom festivale. Jednotlivé lokality disponujú vo svojich prevádzkach pestrou ponukou jedál, ktoré dokážu uspokojiť viac i menej náročného stravníka. Okrem toho sa snažíme doplniť priestor v okolí areálov aj dobrotami z dielne regionálnych výrobcov a predajcov, aby návštevníkom pobyt v prírode čo najviac voňal a chutil. Popri tom ponúkame možnosť na predaj tradičných výrobkov a suvenírov s liptovskou tematikou. 

Predajcovia

Čo by to bol za detský festival bez ukážok tradičných ručných výrobkov, hračiek, suvenírov, detského oblečenia, sladkostí a ďalších drobností pre malých aj veľkých? Môžete sa tešiť na príjemnú atmosféru a tisícky návštevníkov, ktorí budú korzovať naprieč celou Jánskou dolinou. Podmienkou je vlastný predajný stánok bez nároku na elektrickú energiu. Stánky umiestňujeme do areálov jednotlivých programových miest podľa zamerania a kapacitných možností. Dĺžka podujatia je každý deň ohraničená na 5 hodín a stánok musí byť pripravený na prevádzku najneskôr hodinu pred oficiálnym začiatkom programu. Keďže jedným z cieľov festivalu je minimalizovať odpad, dbáme na využívanie ekologických materiálov a obalov, najmä pri predaji jedál a nápojov. Poplatok za predaj je 50,- eur na 3 dni pri predaji výrobkov. V prípade gastra a nápojov je cena dohodou podľa sortimentu a požiadaviek na elektrickú prípojku. 

Ak je tento druh podujatia pre vás tá správna voľba, budeme radi, ak sa nám ozvete prostredníctvom e-mailu na adrese: festival@za7horami.sk . Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že budete príjemným spestrením krajiny Za 7 horami. Posledné registrácie prijímame vždy do 15. júna v danom roku.