Ďakujeme za podporu a pomoc pri organizovaní festivalu Za 7 horami.

Platinový partner 2024

Slovenský plynárenský priemysel

Generálni partneri 2024

Liptov - Treba zažiť

Realizované vďaka finančnej podpore Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky.
Hlavní partneri 2024

Stredoslovenská energetika
Kofola
Národná diaľničná spoločnosť
OVB
Mediálni partneri 2024

Jojko
JOJ 24
JOJ
Partneri 2024

Liptovský Ján
Liptovský Hrádok
Jasná
Liptov - Z horského mlieka
DiXi svište
Liptovský dvor
Nafta
Súkromná ZUŠ Liptovský Hrádok
Slovenská technická univerzita v Bratislave
Izo homePrečo nás podporili

Ondrej Šebesta

Ondrej Šebesta, riaditeľ odboru komunikácie spoločnosti SPP

„Podpora podujatia Za 7 horami je pre nás zaujímavá z pohľadu budovania značky a vzťahov s našimi zákazníkmi. Kde sú deti, sú aj ich rodičia alebo starí rodičia, ktorí určite pozitívne vnímajú, že sa ich ratolestiam venujeme a poskytujeme im zaujímavé informácie, ktoré ich vzdelávajú. Samozrejme neodmysliteľnou súčasťou týchto aktivít je aj radosť a zábava detí, ktoré majú možnosť sa zúčastniť veľmi kvalitného eventu.

Ing. Eva Žgravčáková, vedúca odboru marketingu a komunikácie Národnej diaľničnej spoločnosti

„V takmer každom dieťati rastie budúci motorista. Motorista rovná sa náš klient. Preto je pre nás mimoriadne dôležité komunikovať témy o bezpečnosti cestnej premávky už aj detským ušiam a očiam. Chceme deťom rozšíriť obzory či vytvoriť priestor pre zážitok, ale aj diskusiu a konfrontáciu názorov. Deťom chceme ponúknuť možnosť zoznámiť sa s našou technikou a ostatnými mašinami údržby, ale rovnako chceme, aby zistili ako bezpečne jazdiť na diaľniciach a v tuneloch. Vedeli ste, že na diaľniciach Vás strážia naši anjeli? Áno, sú to chlapci z Diaľničnej patroly. Bezpečnosť na prvom mieste a transparentná komunikácia – to sú princípy práce v Národnej diaľničnej spoločnosti a bude nám cťou stretnúť sa s malými a veľkými na festivale Za 7 horami.“


Michaela Krivá

Michaela Krivá, hovorkyňa Stredoslovenskej energetiky

„Deti sú plné energie a nadšenia zo života. My zo SSE chceme byť súčasťou tohto nadšenia a aj našou energiou, tentoraz finančnou, podporiť dobrú vec. V Stredoslovenskej energetike si uvedomujeme spoločenskú zodpovednosť k prostrediu, v ktorom pôsobíme. Preto sa aktívne zapájame do života regiónu celého stredného Slovenska. Podpora festivalu Za 7 horami je toho súčasťou a verím, že deti a ich rodičia si užijú každý jeden festivalový deň. Ak naša prvá spolupráca bude úspešná, budeme sa môcť tešiť na ďalšie spoločné zážitky.