Ďakujeme za podporu a pomoc pri organizovaní festivalu Za 7 horami.

Generálni partneri 2023

Dobrý nápad Slovensko
Liptov - Treba zažiť

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.
Hlavní partneri 2023

Stredoslovenská energetika
Poštová banka
Nadácia SPP
CURAPROX
Slovenská agentúra životného prostredia
Národná diaľničná spoločnosť
Mediálni partneri 2023

JOJ
JOJ 24
Jojko
Partneri 2023

Liptovský Ján
Liptovský Hrádok
Jasná
Liptovský dvor
Slovenská technická univerzita v Bratislave
Zlatíčko - dojčenská voda
Hokejové talenty
Nafta
Liptov - Z horského mlieka
Kids Fun Academy
DiXi svište
Kofola original
Nature Line - Pečivárne Liptovský HrádokPrečo nás podporili

Lenka Madunická, senior brand manager Liptov

Festival Za 7 horami sme sa rozhodli podporiť, pretože nám záleží na tom, aby sa podujatia tohto druhu neprestali konať a vyčarili tak úsmev na tvári nielen tým najmenším. V liptovskom regióne sme jedným z hlavných zamestnávateľov, podporujeme ochranu čistej liptovskej krajiny, miestnych tradícií a remesiel. Podporou festivalu by sme sa chceli priblížiť aj návštevníkom podujatia a dali im tak možnosť pochutnať si na našich kvalitných výrobkoch výlučne z prírodných surovín aj mimo svojich domovov.

Lenka Madunická

Michaela Krivá

Michaela Krivá, hovorkyňa Stredoslovenskej energetiky

„Deti sú plné energie a nadšenia zo života. My zo SSE chceme byť súčasťou tohto nadšenia a aj našou energiou, tentoraz finančnou, podporiť dobrú vec. V Stredoslovenskej energetike si uvedomujeme spoločenskú zodpovednosť k prostrediu, v ktorom pôsobíme. Preto sa aktívne zapájame do života regiónu celého stredného Slovenska. Podpora festivalu Za 7 horami je toho súčasťou a verím, že deti a ich rodičia si užijú každý jeden festivalový deň. Ak naša prvá spolupráca bude úspešná, budeme sa môcť tešiť na ďalšie spoločné zážitky.


Lenka Kalafut Lendacká, hovorkyňa Poštovej banky

„Veľmi nás teší, že sme aj tento rok súčasťou festivalu Za 7 horami a môžeme tak prispieť k tomu, aby si deti aj dospelí mohli užiť nielen krásnu prírodu Liptova, ale aj skvelý program plný úžasných divadelných predstavení, zaujímavých hostí a súťaží. Je to ten najlepší spôsob, ako sa odstrihnúť z online sveta, dopriať deťom skutočné zážitky a odštartovať letné prázdniny.Poštová banka do regiónov prirodzene patrí a preto s radosťou podporujeme zmysluplné podujatia v rôznych častiach Slovenska.

Lenka Kafalut Lendacká