Ďakujeme za podporu a pomoc pri organizovaní festivalu Za 7 horami.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR.

Generálni partneri 2022

Dobrý nápad Slovensko
Liptov - Treba zažiť
Hlavní partneri 2022

Stredoslovenská energetika
Nadácia SPP
Poštová banka
STOP SHOP
CURAPROX
Mediálni partneri 2022

JOJ
Jojko
Rozhlas a televízia Slovenska
Rádio Slovensko
Partneri 2022

Liptovský Ján
Liptovský Mikuláš
Liptovský Hrádok
Jasná
Maladinovo
Alexandra Wellness Hotel
Liptovský dvor
Slovenská technická univerzita v Bratislave
Manner
Partners Group
Nestlé
Jojo
Zlatíčko - dojčenská voda
Nafta
Kids Fun Academy
ProDiStore
Dopravný podnik mesta Martin
Slovenská agentúra životného prostredia
Hokejové talentyPrečo nás podporili

Lenka Madunická

Lenka Madunická, senior brand manager Liptov

Festival Za 7 horami sme sa rozhodli podporiť, pretože nám záleží na tom, aby sa podujatia tohto druhu neprestali konať a vyčarili tak úsmev na tvári nielen tým najmenším. V liptovskom regióne sme jedným z hlavných zamestnávateľov, podporujeme ochranu čistej liptovskej krajiny, miestnych tradícií a remesiel. Podporou festivalu by sme sa chceli priblížiť aj návštevníkom podujatia a dali im tak možnosť pochutnať si na našich kvalitných výrobkoch výlučne z prírodných surovín aj mimo svojich domovov.


Michaela Krivá

Michaela Krivá, hovorkyňa Stredoslovenskej energetiky

„Deti sú plné energie a nadšenia zo života. My zo SSE chceme byť súčasťou tohto nadšenia a aj našou energiou, tentoraz finančnou, podporiť dobrú vec. V Stredoslovenskej energetike si uvedomujeme spoločenskú zodpovednosť k prostrediu, v ktorom pôsobíme. Preto sa aktívne zapájame do života regiónu celého stredného Slovenska. Podpora festivalu Za 7 horami je toho súčasťou a verím, že deti a ich rodičia si užijú každý jeden festivalový deň. Ak naša prvá spolupráca bude úspešná, budeme sa môcť tešiť na ďalšie spoločné zážitky.


Lenka Kafalut Lendacká

Lenka Kalafut Lendacká, hovorkyňa Poštovej banky

„Veľmi nás teší, že sme aj tento rok súčasťou festivalu Za 7 horami a môžeme tak prispieť k tomu, aby si deti aj dospelí mohli užiť nielen krásnu prírodu Liptova, ale aj skvelý program plný úžasných divadelných predstavení, zaujímavých hostí a súťaží. Je to ten najlepší spôsob, ako sa odstrihnúť z online sveta, dopriať deťom skutočné zážitky a odštartovať letné prázdniny.Poštová banka do regiónov prirodzene patrí a preto s radosťou podporujeme zmysluplné podujatia v rôznych častiach Slovenska.


Radoslav Valko

Radoslav Valko, generálny riaditeľ SOPHISTIC Pro finance, a.s.

„Spoločnosť SOPHISTIC Pro finance je firma rodinného typu, ktorá dbá na silné a kvalitné vzťahy nielen medzi jej členmi, ale aj v rámci rodín našich spolupracovníkov. Rodina je základná ekonomická a spoločenská jednotka štátu. Ak všetci naši členovia budú v rámci svojich rodín spokojní, budú vedieť poskytovať ďaleko lepšie služby našim klientom. Teší nás, že toto pro-rodinné nastavenie sa každoročne odzrkadľuje aj na lepších výsledkoch našej spoločnosti. Festival Za 7 horami nám ideálne zapadá do nášho konceptu a preto sme sa ho rozhodli podporiť. Ak partnerstvo na tomto podujatí prinesie prospech nielen nám, ale aj širokej verejnosti, určite budeme na tejto akcii radi participovať aj v budúcnosti. Práve deti, na ktoré sa festival zameriava, sú totiž generácia, ktorá sa o 2-3 desaťročia bude starať o nás. Čím lepšie detváky na budúcnosť pripravíme, tým lepšiu ju budeme mať aj my.“