PIATOK 2. 7. 2021

LIPTOVSKÝ JÁN

AMFITEÁTER LIPTOVSKÝ JÁN
9.30 Otvorenie
10.00 Divadlo na hojdačke – NA ZEMI DOBRE MI
10.45 Rozprávková animácia
Sprievodné aktivity
Pozvánka do Kultúrneho domu na výstavu Szentiványiovcov
11.30 Divadlo na hojdačke – TDPASLÍK
11.30 Dvor zázrakov – O 12 MESIAČIKOCH
Sprievodné aktivity, maľovanie na tvár, tvorivé dielne
Nafukovacie atrakcie, rozprávková animácia
Liptov zóna – zábava a súťaže o chutné dobroty
Dedoles zóna – pestrá zábava so škrečkami
12.30 TEÁTER KOMIKA – zábava v priestore
13.00 TOMÁŠ BEZDEDA akustický koncert
14.30 Dvor zázrakov – JANKO A MARIENKA
LIPTOVSKÝ DVOR
10.30 Divadlo z domčeka – AKO SA GAŠPAR TAKMER KRÁĽOM STAL
11.15 TEÁTER KOMIKA
Sprievodné aktivity, maľovanie na tvár, kreslenie
Finančné vzdelávanie s Partners Group
11.30 Hokejové talenty “Poď s nami hrať”
13.30 Divadlo z domčeka – DREVENÁ KRAVA
14.15 Detská Minidisko
HOTEL ALEXANDRA
12.00 Manner zóna – súťaže a zábava pre deti až do 16.00
13.00 Divadelná spoločnosť – KRÁĽOV PRÍBEH
14.00 Kids Fun Academy/Detská športová abeceda
14.15 TEÁTER KOMIKA zábava v priestore

Športové aktivity s profesionálmi
Rozprávková animácia
Prvá pomoc s AP Rescue
16.00 Divadelná spoločnosť – DRAČÍ PRÍBEH


LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

14.30 DEDO MIRO
14.40 Karol Kočík – na ľudovú nôtu, tradičné liptovské nástroje
15.00 Divadelná formácia UŽ – HUSÁR A ČERT
15.45 Oficiálne otvorenie Rozprávkove krajiny ZA7HORAMi
16.00 Sauna master show a worshop s deťmi
16.15 Cooking show s Ivanom Rusinom
16.45 ROBO PAPP – MINIKONCERT
17.15 Súťaže pre deti s dedom Mirom o ceny
17.30 Divadelná formácia UŽ – POPLETENÁ ROZPRÁVKA

SOBOTA 3. júla 2021

LIPTOVSKÝ JÁN

AMFITEÁTER LIPTOVSKÝ JÁN
10.00 Divadelná spoločnosť – KRÁĽOV PRÍBEH
10.45  TEÁTER KOMIKA – zábava v priestore
11.15  Rozprávková animácia, Sprievodné aktivity,  Pozvánka do Kultúrneho domu na výstavu Szentiványiovcov
11.30 Divadelná spoločnosť – LUCIIN PRÍBEH
HOTEL ĎUMBIER
10.30 Divadelná formácia  – LAKTIBRADA
Liptov zóna – zábava a súťaže o chutné dobroty
Dedoles zóna – pestrá zábava so škrečkami
11.30 TEÁTER KOMIKA – zábava v priestore
Sprievodné aktivity, maľovanie na tvár, tvorivé dielne
12.00 Sauna Master Show a následný workshop s deťmi
13.30 Divadelná formácia UŽ – POPLETENÁ ROZPRÁVKA
14.45 SRANDA BANDA – TALENT SHOW
15.30 MiniDisk

LIPTOVSKÝ DVOR
11.30 Divadlo Mici a Mňau – DARČEK PRE MAČIČKU
11.30 Prvá pomoc s AP Rescue
12.45 TEÁTER KOMIKA – zábava v priestore
13.15 Kids Fun Academy/Detská športová abeceda, Finančné vzdelávanie s Partners Group
14.30 Divadlo Mici a Mňau – V LESE
HOTEL ALEXANDRA
12.00 Manner zóna – súťaže a zábava pre deti až do 16.00
13.00 KÚZELNÍCKA SHOW
14.00 Divadlo z domčeka – JANKO HRAŠKO
Športové aktivity s profesionálmi
Autogramiáda
Staň sa reportérom TV JOJ s Jurajom Hajdinom
14.45 TEÁTER KOMIKA – zábava v priestore
16.00 Divadlo z domčeka – O KOZLIATKACH


LIPTOVSKÝ HRÁDOK

14.00 Ukážka zásahu hasičov – DHZ Liptovský Hrádok
14.45 Dvor Zázrakov – O 12 MESIAČIKOCH
15.30 DFS Cindruška tanečné vystúpenie
16.00 Kynologický klub MLH – Ukážka výcviku psíkov
16.20 Karate Klub LH – ukážka
16.40 HANIČKA A MURKO – detské predstavenie
17.30 Sauna master show – vystúpenie a workshop
18.15 Dvor zázrakov – JANKO A MARIENKA


JASNÁ

13.30 Divadlo Portál – PERNÍKOVÁ CHALÚPKA
14.15 ČERT A KÁČA – interaktívna zábava s rozprávkovými postavičkami a súťažami
POPOLUŠKA – správna výchova princezien a princov
14.45 Spevavá cooking show s ROBOM PAPPOM
15.15 Tri prasiatka učia deti tancovať
16.00 Divadlo Portál – ZBOJNÍCKA KRÁĽOVNÁ

NEDEĽA 4. júla

LIPTOVSKÝ JÁN

AMFITEÁTER LIPTOVSKÝ JÁN
10.00 Dvor zázrakov – JANKO A MARIENKA
10.30 Teáter Komika
11.30 Dvor zázrakov – O MÚDREJ PRINCEZNEJ
HOTEL ĎUMBIER
11.30 Divadlo Lienka – KOCÚR V ČIŽMÁCH
Liptov zóna – zábava a súťaže o chutné dobroty
Dedoles zóna – pestrá zábava so škrečkami
12.15 SNÍČEK HUGO z TV JOJKO
13.15 TEÁTER KOMIKA – Príbeh rytiera
14.00 SNÍČEK HUGO z TV JOJKO
14.30 Divadlo Lienka – O PYŠNEJ DOROTKE
LIPTOVSKÝ DVOR
10.30 Divadlo Potál – PYŠNÁ PRINCEZNÁ
11.15 TEÁTER KOMIKA – zábava v priestore
11.45 Prvá pomoc s AP Rescue
12.30 Finančné olympiáda s Partners Group
13.30 Divadlo Portál – ZLATÁ RYBKA
14.45 Súťaže pre deti o ceny
HOTEL ALEXANDRA
12.00 Manner zóna – súťaže a zábava pre deti až do 16.00
13.00 Divadelná spoločnosť – DRAČÍ PRÍBEH
14.00 Kids Fun Academy/Detská športová abeceda
Športové aktivity
Autogramiáda
Staň sa reportérom TV JOJ s Jurajom Hajdinom
15.00 Minidisko
16.00 Divadelná spoločnosť – LUCIIN PRÍBEH


HRABOVO

13.30 Divadlo Na hojdačke – LOMIDREVO
14.15 Saunamaster show a následný workshop
15.00 Súťaže pre deti a predstavenie atrakcií v doline
15.30 POHRAJME SA S ROZPRÁVKAMI – zábavné čítanie Divadla UŽ
s otvoreným koncom
16.30 Divadlo Na hojdačke – ČERT SLÚŽI

Podľa divadiel

Divadelná spoločnosť

DátumMiestoČasNázov predstavenia
2.7.L.Ján – Alexandra13:00Kráľov príbeh
2.7.L.Ján – Alexandra16:00Dračí príbeh
3.7.L.Ján – Amfiteáter10:00Kráľov príbeh
3.7.L.Ján – Amfiteáter11:30Luciin príbeh
4.7.L.Ján – Alexandra13:00Dračí príbeh
4.7.L.Ján – Alexandra16:00Luciin príbeh

Divadlo UŽ

DátumMiestoČasNázov predstavenia
2.7.Liptovský Mikuláš15:00Husár a čert
2.7.Liptovský Mikuláš17:30Popletená rozprávka
3.7.L.Ján – Ďumbier10:30Laktibrada
3.7.L.Ján – Ďumbier13:30Popletená rozprávka

Mici a Mňau

DátumMiestoČasNázov predstavenia
3.7.L.Ján – L. Dvor11:30Darček pre mačičku
3.7.L.Ján – L. Dvor14:30V lese

Z domčeka

DátumMiestoČasNázov predstavenia
2.7.L.Ján – Ďumbier11:30O 12 mesiačikoch
2.7.L.Ján – Ďumbier14:30Janko a Marienka
3.7.L.Ján – Alexandra14:00Janko Hraško
3.7.L.Ján – Alexandra16:00O kozliatkach

Dvor zázrakov

DátumDátumČasNázov predstavenia
2.7.L.Ján – L. Dvor10:30Ako sa Gašpar takmer kráľom stal
2.7.L.Ján – L. Dvor13:30Drevená krava
3.7.Liptovský Hrádok14:45Palica von z vreca
3.7.Liptovský Hrádok18:15O múdrej princeznej
4.7.L.Ján – Amfiteáter10:00Janko a Marienka
4.7.L.Ján – Amfiteáter11:30O múdrej princeznej

Na hojdačke

DátumMiestoČasNázov predstavenia
2.7.L.Ján – Amfiteáter10:00Na Zemi dobre mi
2.7.L.Ján – Amfiteáter11:30Tdpaslík
4.7.Hrabovská dolina13:30Lomidrevo
4.7.Hrabovská dolina16:30Čert slúži

Divadlo Lienka

DátumMiestoČasNázov predstavenia
3.7.Vodný park Bešeňová17:00Zakliata princezná
4.7.L.Ján – Ďumbier11:30Kocúr v čižmách
4.7.L.Ján – Ďumbier14:30O pyšnej Dorotke

Divadlo Portál

DátumMiestoČasNázov predstavenia
3.7.Jasná13:30Perníková chalúpka
3.7.Jasná16:00Zbojnícka kráľovná
4.7.L.Ján – L. Dvor10:30Pyšná princezná
4.7.L.Ján – L. Dvor13:30Zlatá rybka