ĎAKUJEME ZA PODPORU A POMOC PRI ORGANIZOVANÍ FESTIVALU ZA 7 HORAMI

Generálny partner 2021

Mediálni partneri 2021

Hlavní partneri 2021

FESTIVAL ZA 7 HORAMI dosiaľ podporili:

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR .

Organizátori

Prečo nás podporili

Lýdia Žáčková, Hovorkyňa Poštovej banky

Sme radi, že môžeme podporiť festival, ktorý, nielen deťom, prináša krásny divadelný zážitok, vytvára vzťah k umeniu a rozvíja fantáziu. V tejto náročnej dobe je fyzický kontakt s kultúrou o to vzácnejší a tešíme sa, že aj vďaka nám budú môcť návštevníci opäť zažiť neopakovateľnú atmosféru bábkoherectva.

Lenka Madunická, Senior Brand Manager Liptov

Festival Za 7 horami sme sa rozhodli podporiť, pretože nám záleží na tom, aby sa podujatia tohto druhu neprestali konať a vyčarili tak úsmev na tvári nielen tým najmenším. V liptovskom regióne sme jedným z hlavných zamestnávateľov, podporujeme ochranu čistej liptovskej krajiny, miestnych tradícií a remesiel. Podporou festivalu by sme sa chceli priblížiť aj návštevníkom podujatia a dali im tak možnosť pochutnať si na našich kvalitných výrobkoch výlučne z prírodných surovín aj mimo svojich domovov.

Dedoles

Dedoles

S veselými vecičkami od Dedolesa bude mať dobrú náladu každý – dieťa i dospelý! Preto sme sa  rozhodli podporiť festival Za 7 horami, keďže je to  veselé podujatie, ktoré určite spríjemní prvý júlový víkend deťom aj ich rodičom a prinesie im radosť, ktorú sa snaží šíriť aj Dedoles svojim oblečením. Tešíme sa, že partička našich tancujúcich škrečkov bude pritom!